تور چین

پیوندها
  • ۰
  • ۰

ما باید ادر نظر داشته باشید که تعطیلات نوروزی  بهترین فرصت برای رفع خستگی و آزاد شدن از بند زندگی شهری می باشد، همین باعث شده که مسافرت در تعیطلات نوروزی چندین برابرمواقع دیگر سال شود و هر ساله بسیاری از مردم روانه جای جای دنیا شوند و هر کدام به گوشه ای از این کره خاکی سفر کنند، برخی به دنبال طبیعت بکر و جاذبه های طبیعی هستند و برخی دیگر به دنبال جاذبه های باستانی و فرهنگی. اما شما جزو کدام افراد هستید؟ بیشتر به مناظر طبیعی و جنگل و دریا علاقه دارید یا به قسمت ای مختلفد دیدنی  و آثار تاریخی؟در ادامه با وبلاگ تور چین همراه ما باشید تا نکات مهمی را در اختیار شما بذاریم.

دانستنی های چین بخش اول

در نظر داشته باشید که در برنامه ای که برای برای سفر خود می رزید دو نکته مهم از اهمیت بالایی برخوردارند، که یکی از آنها مقصدی که با فکر و روحیات شما تقارن دارد  و دومی انتخاب شرکت هواپیمای است که شما می خواهید سفر را با آن آغاز کنید که مهم است قابل اعتماد باشد یا نه؛ به هر حال با اطلاعاتی که ما در اختیار شما قرار می دهم شما می توانید مسافرشت خوبی را به چین داشته باشید.

کشورچین با مردمی بیش از سه میلیارد نفر و مساحتی دارد به مساوات ده میلیون کیلومتر مربع که پرجمعیت ترین کشور دنیا و کیاز بزرگترین و وسیع ترین کشور بعد از روسیه محسوب می شود، این کشور که در  قسمت شرق آسیا واقع شده و بخش عظمی از مساحت قاره ی آسیا را به خود اختصاص داده،مقام دوم در اقتصاد جهان و نخستین کشور در زمینه تولیدات کالاهای صنعتی و کشاورزی به شمار می رود.

دانستنی های چین بخش اول

این را هم باید اضافه کنیم که  حوزه های مختلف صنعت گردشگری، بازرگانی و کشاورزی، چین توانسته در زمینه توریسم نیز بسیار موفق بوده و با داشتن جاذبه های طبیعی بسیاری چون دیدنی های ژیجین، طبیعت گویلین،کوه چان بای شان خود را کامل سازد از تمدنی چند هزار ساله و میراث فرهنگی و آثار باساتانی فراوان مانند: شهر ممنوعه، معبد بهشت، دیوار بزرگ چین و دیگر آثار باستانی دیگر باعث شده تور چین بین توریست ها از نام و ناشن خاصی برخوردار باشد.

  • ۹۶/۰۱/۰۴
  • دانیال روشن